Online Diyet

Online diyet işten, çocuklardan ya da ev yaşantısından kısacası yoğun hayat temposundan kendine vakit ayıramayan kişilerin yaşamını kolaylaştıracak profesyonel ve sağlıklı bir diyet hizmetidir. Kısacası siz danışmanlık merkezimize gelemiyorsanız, biz danışmanlık hizmetini size getiriyoruz.

Online diyette; sizi ayrıntılı olarak tanıyabileceğimiz bilgilendirme formumuzu doldurarak işe başlıyoruz. Kilonuzu, boyunuzu isteğe göre basen, bel ve üst orta kol ölçümünüzü yapmanızı istiyoruz. Doktorun değerlendirdiği tahlil sonuçlarınızla beraber ölçüm sonuçlarınızı değerlendiriyor, tamamen size özel diyetinizi oluşturup, mail, Whatsapp veya istediğiniz bir sosyal ağ üzerinden ya da isteğinize göre kargoyla gönderiyoruz ve diyetimiz başlıyor. Gün içerisinde belirli saatlerde, diyetinizle ilgili takıldığınız yerlerde Whatsapp, Messenger veya Sms ile sorularınızı cevaplıyoruz, böylece hem diyetinize uyumunuzu kolaylaştırıyoruz, hem de motivasyonunuzu sürekli yüksek tutma imkanına sahip oluyorsunuz.

10 günde 1; aynı koşullarda, aynı tartıda, birlikte belirlediğimiz saatte tartılıp bana bildiriyorsunuz. Takip sürecinde sizden gelen bilgiler doğrultusunda yeniden hazırlanan veya düzenlenen diyet programınız 24 saat içinde hazırlanıp size gönderiliyor.

Teknolojinin sağladığı olanakları kullanarak dünyanın her yerine güvenilir ve kaliteli hizmet götürebildiğim için çok mutluyum.

Peki kimler online diyet yapabilir?

  • İş ve seyahatlerinden dolayı diyetisyen randevularına gidemeyenler
  • Yurt dışında yaşayan, kültür farklılığından dolayı orada diyetisyenler ile iletişime geçemeyen, kendi beslenme kültürlerine uygun diyet listesi isteyenler
  • Diyet yaparken sürekli motivasyona ve kontrole ihtiyaç duyanlar
  • Başkalarının yanında tartılmaktan hoşlanmadığı için kendi kendilerini kontrol ederek diyet yapmak isteyenler
  • Yaşadıkları şehirlerde diyetisyene ulaşma imkanı olmayanlar
  •  Öğrenciler